درباره ما

به IDSEC خوش آمدید

انجمن علم و مهندسی داده ایرانیان، از سال ۱۳۹۸ به صورت مستقل و تحت سرپرستی اساتید گران‌قدر جناب آقای دکتر حسین سرپولکی و سرکار خانم دکتر هاجر قنبری، از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی متالورژی و مواد دانشگاه علم و صنعت ایران، تشکیل شد.
هدف اصلی این مجموعه آموزش و اشاعه علم و مهندسی داده و نیز کاربرد یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در زمینه‌ها و رشته‌های مختلف است. در همین راستا این موسسه تا به حال اقدام به برگزاری وبینارهای رایگان و نیز کامل‌ترین دوره‌های آموزشی در همین زمینه با نازل‌ترین قیمت‌ها نموده است.
با توجه به شرایط منحصر به فرد و سخت کشور عزیزمان ایران در دهه‌های اخیر، ما عقیده داریم تنها راه نجات و شتاب گرفتن در پیشرفت، کاربرد هوش مصنوعی در تمامی زمینه‌ها است. این موضوع کمک خواهد کرد تا در رسیدن به هر هدفی، هزینه‌ها به شدت کاهش یابند، زمان مورد نیاز نیز کاهش چشمگیر داشته باشد و نیز احتمال رسیدن به موفقیت بسیار زیاد باشد. افتخار ما این است که تا به امروز تعداد قابل توجهی دانش‌آموخته در این زمینه برای اشاعه کاربرد یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلف، تربیت کرده‌ایم .

چرا IDSEC؟

موسسه ما محیطی گرم و صمیمی برای تمامی افرادی است که حقیقت را می‌دانند و با توجه به واقعیت دنیای امروز می‌خواهند به آن دست یابند. مجموعه‌های کامل آموزشی ما با شرایط ویژه و نازل‌ترین قیمت‌ها برای کسانی که به دنبال یادگیری هستند، فراهم است. IDSEC شما را برای آینده آماده می‌کند.

هدف ما

هدف ما اشاعه کاربرد یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در تمامی زمینه‌ها همگام با نوک پیکان علم در دنیاست. این بار سطح یک علم دنیا بیشتر از هر کشوری برای ایران زیر بار شدیدترین تحریم‌ها مناسب است. کاهش هزینه و زمان و افزایش احتمال موفقیت در هر پروژه‌ای هدف اصلی این مبحث است. بنابراین تنها راه نجات و سکوی پرتاب هر کشوری برای قرار گرفتن در رقابت‌های سطح اول دنیا، تنها و تنها هوش مصنوعی است.

پندار ما

ما شما را برای آینده‌ی عجیبی که بیش از هر موقع دیگری به شما نزدیکتر است، آماده می‌کنیم. عقیده ما این است که هیچ فردی نباید به دلایل مالی از آموزش هیچ چیزی محروم شود. بنابراین تمام سعی ما این است که دوره‌های آموزشی کاملی همگام با بروزترین اطلاعات و متودها را با نازل‌ترین قیمت‌ها و شرایط ویژه در اختیار همگان قرار دهیم. در وبینارهای رایگان ما نیز همواره سعی بر مطرح کردن و بحث پیرامون تمامی جنبه‌های مختلفی است که در دنیای امروز با هوش مصنوعی به آن بر می‌خوریم یا بر خواهیم خورد.

آمار ما تا به امروز

ساعت

وبینار برگزار شده

ساعت

کلاس‌های برگزار شده

نفر

دانش‌آموختگان IDSEC

اساتید

محمدرضا سعیدی

متخصص یادگیری ماشین و هوش مصنوعی

آریا جوزی

متخصص داده‌ پردازی و آنالیز

مهدی صفری

متخصص آمار و احتمالات